Menu Close

NEMATOMI DRAUGAI…

“Drambliuko” ir “Bitutės” grupės vienas rytas prasidėjo kino teatro “Spindulys” salėje, kur vaikai susirinko žiūrėti filmuką “Nematomi draugai”. Kiekvienas vaikas atėjo su dideliu entuziazmu ir laukimu, nors kine lankosi jau ne pirmą kartą. 

Vos įėjus į kino teatro salę, vaikų akys sužibo nuo spalvingų afišų ir šiltos atmosferos. Augustė ir Markas nusprendė, kad žiūrėti filmuką be popkornų būtų ne taip smagu, tad nusipirko karamelinių popkornų maišelius ir jais vaišino savo draugus. Vaikų džiaugsmas buvo neapsakomas – traškantys popkornai ir draugų kompanija sukūrė ypatingą nuotaiką. 

Prasidėjus filmukui, salėje įsivyravo tyla. Vaikų akys buvo nukreiptos į didelį ekraną, kur pasirodė spalvingi ir smagūs herojai. “Nematomi draugai” buvo ne tik smagus, bet ir pamokantis filmukas, kupinas nuotykių ir draugystės vertės pamokų. Kiekviena scena prikaustė vaikų dėmesį, o kartkartėmis salė prisipildydavo juoko ir nuostabos šūksnių net ir nedidelio išgąsčio. 

Po filmo vaikai ilgai dalinosi įspūdžiais, aptarinėjo mylimiausius herojus ir juokingiausias akimirkas. Kino teatro “Spindulys” patirtis tapo ne tik puikia pramoga, bet ir stiprino draugystės ryšius tarp vaikų. Rytas buvo nepaprastai sėkmingas ir paliko vaikams neišdildomus prisiminimus. 

Grįždami, vaikai užsuko į žaidimų aikštelę. Jie suposi ant sūpynių, karstėsi ant įvairių įrenginių, bėgiojo ir linksmai krykštavo. Kiekvienas rado veiklos pagal savo pomėgius – vieni bandė įsisūpuoti kuo aukščiau, kiti karstėsi laipynėse. Ši išvyka tapo nepamirštamu nuotykiu, kupinu juoko ir linksmų akimirkų, kurios dar ilgai išliks jų atmintyje.