Marijampolės savivaldybė
2018 m. lapkričio mėn.
P A T K P Š S
« Spa    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
VšĮ Meda Project
Sveikatai palankus

ebru menas


 

KAS MES?
VšĮ „Meda Project“ jau aštuntus metus sėkmingai įgyvendina unikalius švietėjiškus,  socialinius, kultūrinius projektus, socialines akcijas, prisidedančias prie aktualiausių šeimos bei visuomenės problemų sprendimo.
Įgyvendindami projektus bendradarbiaujame su daugelio Lietuvos miestų švietimo įstaigomis, Vilniaus Santariškių, Kauno klinikų vaikų onkologijos ir hematologijos sektoriais, vaikų globos namais, dienos centrais, kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis (NVO).

PRISTATOME SOCIALINĮ NEFORMALAUS UGDYMO PROJEKTĄ
„Ebru menas – tapymas ant vandens“
Projektas „Ebru menas – tapymas ant vandens“, tai aštuntus metus praktiškai įgyvendinama – Emocinio intelekto lavinimo programa.  Projekto metu siekiama: ugdyti emocinį raštingumą, gebėjimą susikoncentruoti, skatinti dalyvių meninį pojūtį/kūrybiškumą, auginti savivertę, gerinti tarpusavio santykius šeimoje, lavinti socialinius, bendravimo įgūdžius. Susipažindinti su Ebru meno ištakomis, ypatybėmis, technikos subtilybėmis.
Programa parengta remiantis humanistinės pedagogikos, žmogiškųjų vertybių, kitų valstybių švietimo sistemoje taikoma gerąja patirtimi, terapiniais metodais. Tęstinumo užtikrinimui, sukūrėme net 7-nias  pakopas!
Metodikos pagrindas – tai, unikali, į UNESCO paveldą įtrauktą, efektinga terapinė metodika, Ebru – tapyba ant vandens,  kuri tinka bet kokio amžiaus ar lyties asmenims! Ebru meno – tapymo ant vandens technika gyvuoja daugiau, kaip 4 000 metų, įtrauktą į UNESCO paveldą, 1983 m. pr. Kr. jau buvo naudojama Egipte, XV amžiuje pripažinta karalių ir kilmingųjų! Ebru paveikslas yra kuriamas ant jūros dumbliais sutirštinto vandens, naudojant ekologiškus rankų darbo dažus ir teptukus, specialias lazdeles, tačiau pagrindinis įrankis – projekto dalyvių emocijos ir jausmai, kurie viską ir nuspalvina! Jūsų kūrinys turi išliekamąją vertę, nes nuo vandens paviršiaus yra nuimamas ant specialaus popieriaus tam – kad prisiminimai Jus šildytų ištisus metus!
Veiklų metu sukuriama lygiavertė, neutrali visiems priimtina ir jauki aplinka, kurios metu nėra vertinimo, varžymosi ar susikaustymo. Tinkamą būseną palaikome relaksaciniais, tematiką atitinkančiais, muzikos garsais, žvakių šviesa, pagal poreikį – smilkalais.
Projekto pabaigoje vykdomos individualios refleksijos/konsultacijos, skirtos tėveliams/globėjams paaiškinti ir padėti suprasti, ką kalba nutapyti/sukurti vaikų/globotinių/auklėtinių kūriniai, kas turi įtakos jo kintančioms emocinėms būsenoms, ką daryti, kad išvengtume konfliktinių situacijų, pritaikant pozityviuosius auklėjimo, bendravimo metodus.
Esant 25-kių šeimų komandai, tėvelių/vaikų patogumui, projektas įgyvendinamas – Jūsų švietimo įstaigoje! Taip stipriname klasės, mokyklos bendruomenes!

REGISTRUOKITĖS DABAR!
 Norint dalyvauti, atliekami žingsniai:
I. Pasirašoma sutartis, kurioje numatomas dalyvavimo šeimos projekte 8 Eur  mokestis (už vieną 60 min. užsiėmimą). Programa trunka 9 mėnesius.  Veiklos lankomos pagal pasirinktą, iš anksto suderintą lankomumo grafiką. Viso projekto kaina: 72  Eur šeimai.  
II. I  ir II pakopos programa bus pradėta įgyvendinti 2017 m. rugsėjo mėn. ir baigiama 2018 m. gegužės 31 d. Viso – 9 užsiėmimai!
III. I pakopos programoje, už tą pačią sumą, gali dalyvauti visi šeimos nariai, įskaitant artimuosius!


Ebru menas – raktas į šeimos gerovę!

 

 

 

LTOK - Print - Poster A2 - 1 C

 

 

Dalyvaujame ES programoje ,,Vaisių vartojimo skatinimas švietimo įstaigose“.

Šios programos siekis: užtikrinti, kad mūsų vaikai gautų vaisių ir daržovių, kuriose slypi visi svarbiausi vaikui reikalingi vitaminai ir mineralai. Porciją sudaro vienas iš pasirinktų produktų. NEMOKAMAI vaisius ir daržoves mūsų vaikai gauna 8 kartus per mėnesį: 

  • sultys – iki 200 gr.
  • obuolius – iki 200 gr.

Gerb. Tėveliai, prašome pakalbėti su vaikučiais apie daržovių ir vaisių naudą vaiko organizmui. Jei Jūsų vaikutis alergiškas kuriam nors iš išvardintų vaisių, prašome informuoti grupės auklėtojas.

 

Įstaigoje vykdoma pieno programa ,,Pienas vaikams".

Vaikai NEMOKAMAI gauna vieną iš šių produktų:

  • vanilinis ekologiškas varškės sūrelis "Dobilas";
  • ,,Pik-Nik" plėšomos sūrio dešrelės 40 proc. rieb.;
  • ekologiškas jogurtas "Dobilas"
  • ekologiškas šviežias sūris "Dobilas"