P. Vaičaičio g. 24, Marijampolė; El. p: pasaka.pasaka6@gmail.com Tel.: (8 343) 50758; Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 190449259
2021 m. rugsėjo mėn.
P A T K P Š S
« Rgp    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Kaip vertinate mūsų paslaugas

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Marijampolės savivaldybė
Elektroninis dienynas
Prevencinės programos įstaigoje

Emocinio intelekto lavinimo programa "Laikas kartu", kuri yra orientuota į vaiką ir šeimą

--------------------------------------

zipio-draugai

Tarptautinė socialinių įgūdžių ugdymo programa
--------------------------------------------

Socialinio-emocinio ygdymo programa "Augame su emociukais"

Socialinio-emocinio ugdymo programa "Augame su emociukais",
skirta prevenciniam socialiniam-emociniam 3-5 m. vaikų ugdymui.
------------------------------------------------

"Alkoholio, tabako ir kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo prevencijos programa"

Socialiniai partneriai
NŠA
Projektai

Projekto organizatoriai: Lietuvos tautinis komitetas (LTOK), Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKPA).
Projekto tikslas. Didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį ir skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.

Sveika mityba

Ugdo visuomenės sveikatai palankios mitybos ir gyvensenos raštingumą, didinant jų sąmoningumą, kad rinktųsi sveikatai palankius maisto produktus ir gyvenimo būdą.

 

Jau keletą metų mūsų darželis dalyvauja tarptautiniame švietimo įstaigų bendruomenių ekologinio – socialinio  švietimo projekte "SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ". Šis projektas vykdomas nuo 2018-04-07 iki 2018-11-16. Projekto pradžioje, jo dalyviai sėjo moliūgus, juos augino ir dalinosi su kitais moliūgų daigeliais. Pavasarį pasodinę į žemę juos augino, prižiūrėjo ir užaugusius rudenį atnešė į darželį. Projekto vykdytojos priešmokyklinio ugdymo mokytojos Reda Amilevičienė, Laima Gludžinskienė ir ikimokyklinio ugdymo mokytojos Eglė Rastapkevičienė, Vilma Lukauskienė, Jūratė Mačiulienė  organizavo "Oranžinę dieną" darželyje (10.01 d.),  kurios metu buvo sudėtas "Moliūgų labirintas" iš moliūgų, kuriuos užaugino darželio vaikai ir jų tėveliai. "Pelėdžiuko" grupės vaikai aplankė Šv. Arkangelo Mykolo senelių globos namus ir seneliams padovanojo keletą moliūgų.(10.19 d.). Šis projektas paskatino visus  bendrauti, bendradarbiauti, dalintis, padėti vieni kitiems ir tuo džiaugtis.