Menu Close

ATVIRŲ DURŲ DIENA

Gegužės 22 dieną, 16 valandą darželyje “Pasaka” vyko įspūdinga Atvirų durų diena, pritraukusi daugybę tėvelių ir vaikų. Prieš renginį atvykstančius pasitiko trys linksmai nusiteikusios meškos, kurios kiekvienam dalijo spalvingus balionus. Šios meškos sukūrė džiugią ir šventišką atmosferą, sveikindamos visus su šypsenomis ir švelniais apkabinimais, taip užtikrindamos, kad visi jau nuo pirmųjų žingsnių jaustųsi ypatingai. 

Šventę oficialiai atidarė įstaigos direktorė Diana Gurevičienė, šiltai pasveikinusi visus susirinkusius. Ji dėkojo mokytojoms, visai “Pasakos” bendruomenei, bei Luko ir Tado Filippov tėveliams už suteiktas nuostabias dekoracijas ir spalvingus balionus, kurie ne tik papuošė renginį, bet ir suteikė džiugią nuotaiką visiems dalyviams. 

Renginį pradėjo „Pasakiuko“ teatro pasirodymas, kuriame dalyvavo „Drambliuko“ ir „Liūtuko“ grupių ugdytiniai su spektakliu „Labas, Medi“. Vaikai su dideliu entuziazmu atliko savo vaidmenis, suteikdami šventei žavesio ir džiaugsmo. Autentiški kostiumai ir nuoširdus vaikų pasirodymas sužavėjo visus žiūrovus, sukeldami šypsenas ir plojimų bangą. 

 

Renginio metu taip pat buvo pristatytas ilgalaikis kūrybiškas projektas „Miškas“. Šis projektas buvo vykdytas visus mokslo metus, įtraukiant vaikus į įvairias veiklas, susijusias su miško tema. Projekto metu vaikai sužinojo apie miško gyventojus, augalus, metų laikų pokyčius gamtoje ir aplinkosaugą.  

Be to, dalyviai buvo pakviesti apsilankyti kupole įrengtoje piešinių parodėlėje. Šioje unikalioje erdvėje ant sienų buvo iškabinti vaikų sukurti meno kūriniai, vaizduojantys miško gyvenimą, gyvūnus ir augalus. Ši parodėlė tapo puikiu būdu parodyti vaikų talentus ir jų kūrybos procesą. 

 

Po nuotaikingo vaidinimo visi susirinkusieji – mokytojos, vaikai ir jų tėveliai – išsiskirstė į savo aikšteles, kur jų laukė daugybė paruoštų ugdomųjų veiklų ir priemonių. Kiekviena grupė buvo pasiruošusi nustebinti kūrybiškais užsiėmimais, kurie skatino vaikų smalsumą, lavino jų gebėjimus ir suteikė daug džiaugsmo. Vaikai piešė ant plėvelės, akmenukų, namo, žaidė įvairius žaidimus, estafetes, vėrė ritinius ant juostelės, skaičiavo, o tėveliai galėjo stebėti jų pasiekimus ir kartu dalyvauti veiklose. 

 

Šventę vainikavo piknikas, kuris vyko darželio kiemelyje, apsuptame žaliuojančių medžių. Visi dalyviai mėgavosi saulėta diena ir gardžiais užkandžiais. Tėveliai dalijosi įspūdžiais, o vaikai bėgiojo ir žaidė, dar labiau sustiprindami draugystės ir bendruomeniškumo jausmą. Šis piknikas tapo puikia proga pabendrauti, pasidžiaugti gražia diena ir sukurti nepakartojamus prisiminimus tiek vaikams, tiek jų tėvams. 

 

Visi dalyviai džiaugėsi šia gražia ir prasminga diena, kuri ne tik sustiprino bendruomenės ryšius, bet ir leido pamatyti vaikų pasiekimus bei jų ugdymosi proceso grožį.