Menu Close

UGDYMO VEIKLOS SU TĖVAIS

Džiaugiamės, kad vis daugiau tėvų noriai dalyvauja ugdomosiose veiklose, tai ne tik padeda sukurti stiprų bendradarbiavimo jausmą tarp tėvų ir darželio bendruomenės, bet ir leidžia tėvams aktyviai dalyvauti savo vaikų gyvenime.

„Kiškučių“ grupės ugdytiniai pasikvietė Ievos mamą pravesti estafetes lauke. Visi džiaugėsi įdomiomis estafetėmis ir buvo apdovanoti medaliais. Dėkojame Ievos mamai Dovilei už bendradarbiavimą.

O „Spalviuko grupės mokytojos Audronė Radauskienė ir Agnė Sinkevičienė kartu su ugdytinių Amelijos, Gabrieliaus, Herkaus ir Eleonoros mamytėmis parengė ugdytiniams edukacinę veiklą lauke „Pavasario žiedai“. Edukacijos metu ugdytiniai susipažino su pievoje augančiais ir žydinčiais augalais, aptarė jų svarbą ir naudą vabzdžiams, gamtai. Veiklos metu ugdytiniai kartu su mamomis iš pievos augalų sukūrė paveikslus. Atsiskleidė vaikų kūrybiškumas, gebėjimas veikti drauge. 

Ką gi veikė paskutinę balandžio  savaitę “Skruzdėliuko” grupės ugdytiniai? Jie iš arčiau susipažino su supančia aplinka, stebėjo ir tyrinėjo pirmąsias pavasario gėles. Bundančios gamtos grožį vaikai stebėjo ir su tėveliais. Stebėtus gamtos grožio akimirkas  perkėlė į foto sesijas. Tėveliai aktyviai įsitraukė į veiklų procesą, siuntė nuotraukas, kuriomis ir norime pasidalinti. 

Džiaugiamės tėvų požiūriu į vaikų ugdymą ir dėkojame už grįžtamąjį ryšį.