Marijampolės savivaldybė
2020 m. rugsėjo mėn.
P A T K P Š S
« Rgp    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Sveikatiada logo PNG
Sveikatai palankus
Lietuvos mažųjų žaidynės

  Lapkričio 18-22  dienomis, mūsų darželyje pedagogės Eidvilė Zaveckienė Ir Jūratė Mačiulienė organizavo  sveikatingumo savaitę „Ką reikia žinoti vaikui, kad jis augtų sveikas“.

      Grupėse pedagogai kartu su savo auklėtiniais kalbėjosi ir diskutavo  apie sveiką gyvenseną, fizinio aktyvumo naudą mūsų organizmui, švarius dantukus, taisyklingą laikyseną bei gvildeno daugelį kitų su sveikatos stiprinimu susijusių klausimų.
       Visos savaitės metu, per įvairias veiklas, vaikams buvo suteikta kuo daugiau žinių apie sveiką gyvenseną. Todėl pirmadienis -  ketvirtadienis buvo skirtas žinių gilinimui, o penktadienis – skirtas atsipalaidavimui.
       Pirmąją savaitės dieną vaikai grupėse diskutavo tema „Vanduo – gyvybės šaltinis“. Antradienį vaikams suteikta žinių apie dantukų priežiūrą.  Trečiadienį paskyrėme pokalbiams apie miegą,  ketvirtadienis – sveikos mitybos diena. Apie sveiką mitybą pasakojo įstaigos vaikų slaugytoja Rima Gataveckienė. Ugdytiniai patys dalinosi turimomis žiniomis, diskutavo, svarstė kurie maisto produktai sveiki, o kurių geriau atsisakyti.
        O penktadienį skambant ramiai muzikai vaikai susirinko į salę. Čia ugdytiniai buvo maloniai nustebinti, kai netikėtai pas juos užsuko  mergaitė Teplė, kuri ieškojo naujų draugų ir norėjo lankyti darželį. Vaikai susipažinę su Teple turėjo pasakyti, kodėl jos darželio slaugytoja nepriima į grupę, ką jai reikia išmokti, kad taptų švaria mergaite. Salėje vaikų laukė smagi pramoga, linksmos dainelės. Vaikai be galo buvo susidomėję žiūrėjo pasaką „Dantų šepetukų karalienė“. Na o kiek  emocijų suteikė burbulų pūtimas!