Menu Close

Šeima geriausia dovana

Šeima geriausia dovana – tai projektas, kuris mūsų įstaigoje vyksta jau antrus metus.

Projekto tikslas – paskatinti tėvus aktyviau įsijungti į mokyklos bendruomenės gyvenimą. Pagrindiniai projekto uždaviniai:

3.1. Paskatinti tėvus aktyviau įsitraukti į savo vaikų ugdymo(si) procesą bei neformalią veiklą, bendradarbiaujant su pedagogais, švietimo pagalbos specialistais, administracija.

3.2. Lavinti šeimos emocinį intelektą, vykdant bendrą veiklą kartu su vaikais, kuriant, dalinantis, refleksuojant.

3.3. Patirti teigiamų emocijų dalyvaujant vaikų paruoštame pasirodyme.

3.4. Skatinti turiningai kokybiškai interaktyviai leisti laiką su vaikais.

Paskutinę pavasario dieną projekto organizatorės: psichologė ir socialinė pedagogė pakvietė “Smalsučio” grupės ugdytinius ir jų tėvelius kartu pabūti.

Šventės pradžioje, kol mūsų mažieji ruošėsi šventiniam pasirodymui, tėveliai turėjo galimybę išsirinkti sau patinkantį akmenuką. Šis iš pažiūros paprastas akmenukas įgavo tarsi stebuklingą reikšmę jis tapo –  Šeimos akmenuku. Tėveliai susikaupę ant akmenukų piešė tai kas jiems tuo metu atrodė svarbiausia… Kviečiame pažiūrėti įamžintas akimirkas iš meno terapijos:

 

Mūsų mažieji parodė tėveliams įspūdingą pasirodymą. Pasirodymo metu ir dainavo ir šoko, išsakė kas jiems yra šeima. Tėvelius pakvietė kartu pasportuoti.

 

 

Po gražių dainų ir šokių ir mažų ir didelių laukė dar viena smagi užduotis INTERAKTYVI DĖLIONĖ “SAULĖ”

Kiekviena šeima gavo dėlionės puselę, kurią sudėliojus turėjo atrasti kitą dėlionės dalį. To pasėkoje šeimos susipažino  dar artimiau.

 

 

Visiems buvo įdomu paklausyti, kas kokį augintinį augina, koks įsimintiniausias šeimos įvykis. Džiugu buvo išgirsti, kad net trijų šeimų įsimintiniausias įvykis nutikęs – tai grįžimas gyventi atgal į Lietuvą.   Taip klausantis apie šeimas ir buvo sudėliota SAULĖ, kurios viduje buvo patys svarbiausi žodžiai – ŠEIMA GERIAUSIA DOVANA: