Menu Close

Lietuvos mažųjų žaidynių festivalio akimirkos

Jau ne pirmi metai lopšelis – darželis “Pasaka” dalyvauja „Lietuvos mažųjų žaidynės“ projekte, kurį organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).

Projekto tikslas – ugdyti 1-7 m. vaikų fizinį raštingumą, pritaikant naujai sukurtą fizinio raštingumo modelį ikimokyklinio ir pradinio mokyklinio amžiaus vaikams Lietuvoje.

Nuo vasario mėnesio tris kartus per savaitę vyko virtualūs fizinio raštingumo užsiėmimai, kurie tęsėsi iki balandžio mėnesio. Kiekvieną savaitę jaunieji projekto dalyviai buvo supažindinami su naujomis veiklomis, skirtomis lavinti koordinaciją, pusiausvyrą, šuolius, lankstumą ir kt., o įstaigos pedagogai gilino fizinio raštingumo žinias.

Projekte dalyvavo: ,,Kiškučio“, ,,Smalsučių“, ,,Liūtuko“, ,,Bitutės“, ,,Meškiuko“ grupių ugdytiniai.

Balandžio 20 d. įstaigoje nuvilnijo projekto baigiamasis festivalis.  Visi vaikučiai buvo sportiški ir linksmi. Pirmiausiai draugiškai padarėme mankštą ir sušildėme raumenis ir tik po to atlikome daug įvairių sportinių užduočių, kuriose visi liko nugalėtojais.