P. Vaičaičio g. 24, Marijampolė; El. p: pasaka.pasaka6@gmail.com Tel.: (8 343) 50758; Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 190449259
2021 m. rugsėjo mėn.
P A T K P Š S
« Rgp    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Kaip vertinate mūsų paslaugas

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Marijampolės savivaldybė
Elektroninis dienynas
Prevencinės programos įstaigoje

Emocinio intelekto lavinimo programa "Laikas kartu", kuri yra orientuota į vaiką ir šeimą

--------------------------------------

zipio-draugai

Tarptautinė socialinių įgūdžių ugdymo programa
--------------------------------------------

Socialinio-emocinio ygdymo programa "Augame su emociukais"

Socialinio-emocinio ugdymo programa "Augame su emociukais",
skirta prevenciniam socialiniam-emociniam 3-5 m. vaikų ugdymui.
------------------------------------------------

"Alkoholio, tabako ir kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo prevencijos programa"

Socialiniai partneriai
NŠA
Projektai

Projekto organizatoriai: Lietuvos tautinis komitetas (LTOK), Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKPA).
Projekto tikslas. Didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį ir skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.

Sveika mityba

Ugdo visuomenės sveikatai palankios mitybos ir gyvensenos raštingumą, didinant jų sąmoningumą, kad rinktųsi sveikatai palankius maisto produktus ir gyvenimo būdą.

IMG_0755   

 

,,Nykštuko“ grupės mokytoja metodininkė Dalia Urmanavičienė ir vyresnioji mokytoja Eglė Rastapkevičienė šiais mokslo metais vykdo ilgalaikį projektą „ Kultūrinių- higieninių įgūdžių formavimas“, siekdamos ugdyti vaikų savarankiškumą, bei kultūrinius higieninius įgūdžius.

         Darželyje, vasario 24- 27 dienomis, buvo vykdoma sveikatingumo savaitė. Vasario 28 dieną, skonio ir terapijos dieną,  darželio salėje „Nykštuko“ grupės mokytojos organizavo  edukacinį užsiėmimą „ Muilo burbuliukai“. Jame dalyvavo ne tik „Nykštuko“ grupės vaikai , bet ir svečiai – „Kiškučio“ grupės vaikai. Švaros fėja ir katinėlis vaikučius  supažindino kaip ir iš ko, namų sąlygomis, galima pasigaminti muilą. Užsiėmimo metu buvo ugdomi muilo spalvos, formos, kvapo suvokimo, bei kiti  jutiminiai pojūčiai.
       Pramogos akimirkos…