Menu Close

“BITUTĖS” IR “DRAMBLIUKO” GRUPIŲ UGDYTINIŲ IŠVYKA

Manome, kad ne kartą esate važiavę pro Kazlų Rūdą ar bent jau girdėję apie ją. Ar girdėjote, jog miestelį skiria per pusę traukinio bėgiai, kad miestelis apsuptas miškų? Bet ar žinojote, kad Kazlų Rūda gali ikimokyklinio amžiaus vaikams pasiūlyti daugybę įdomių pramogų? 

Taigi gegužės 29 d. „Drambliuko“ ir „Bitutės“ grupių mokytojos kartu su ugdytiniais susikrovė kuprines ir leidosi į  išvyką traukiniu į Kazlų Rūdą. Kelionė kėlė labai daug emocijų, vaikai džiaugėsi, stebėjosi, smalsiai tyrinėjo aplinką, nes tik keli ugdytiniai buvo keliavę traukiniu, o daugumai tai buvo pirmas kartas. 

Kazlų Rūdoje aplankėme  turizmo ir verslo informacijos centre įsikūrusį „Miško muziejų“, kuriame ugdytiniai gilino žinias apie miško gyvūnus, paukščius, sužinojo kaip auginami medžių sodinukai, kas rūpinasi miško priežiūra, kodėl būtina kirsti kai kuriuos medžius, ką galima pagaminti iš  medienos.  

Aplankę muziejų keliavome toliau gražiomis miestelio gatvelėmis į parką, kuriame suruošėme pikniką, pietavome visi kartu, žaidėme žaidimus , įveikėme parke įrengtas trąsas sveikatos stiprinimui, kvėpavome tyru miško oru. 

Vėliau aplankėme miestelio centre esantį parkelį, gėrėjomės medžio drožiniais, mėgavomės ledais.  

Po dienos, kupinos naujų potyrių, išbandymų , laukė kelionė traukiniu atgal į Marijampolę. Traukinyje ugdytiniai atidžiai klausėsi traukinio mašinisto pranešimų prieš kiekvieną sustojimą, stengėsi įsidėmėti jų pavadinimus: Bebruliškės, Vinčai, Būdviečiai.  

Pavargusius, bet linksmus vaikus Marijampolės geležinkelio stotyje pasitiko tėveliai.