Menu Close

Atvirų durų dienos “Pasaka: lopšelyje-darželyje akimirkos

Gegužės 26 dieną, Marijampolės lopšelyje – darželyje „Pasaka“, vyko atvirų durų diena. Kvietėme tėvelius, senelius pabūti daželyje su savo vaikais, anūkais.

Įstaigos direktorė visus atėjusius svečius ir mokinius pakvietė pasižiūrėti nuotaikingo įstaigos „Pasakiuko“ teatro vaidinimo „Sodžiaus istorijos“, kartu pašokti.

Po spektaklio tėveliai turėjo galimybę susipažinti su mokytojomis, pabuvoti naujose grupėse, o skirtingose lauko erdvėse: „Mes darželyje mažiausi“, „Pažinimo šalyje“, tėveliai, mokytojos kartu su vaikais ir pačiais mažiausiais, būsimais ugdytiniais, žaidė su smėliu ir vandeniu, spalvotais kamuoliais, vėjo malūnėliais, mašinomis, landžiojo į tunelius, pūtė muilo burbulus, piešė su kreidomis ant tako.

Veiklos zonose: „Kūrybinėje studijoje“,  „Aš ir tu, pajudėkime kartu“, ugdytiniai atliko įvairias spotines veiklas, žaidė judrius žaidimus, dalyvavo estafetėse. Išbandė netradicines piešimo technikas tapydami su guašu ant plėvelės, plakatų.

Taip pat mokiniams buvo pasiūlytos ir Steam veiklos: tapė, piešė ant akmenų, paruoštų vabzdžių trafaretų, tyrinėjo ir eksperimentavo su gamtine medžiaga.

Ugdytiniai šią dieną smagiai praleido laiką, patyrė daug teigiamų emocijų ir naujų potyrių.

Spektaklio “Sodžiaus istorijos” akimirkos:

 

Ir dar keletą akimirkų  iš Veiklų zonų: