Marijampolės miesto savivaldybė
2017 m. liepos mėn.
P A T K P Š S
« Rgs    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
VšĮ Meda Project

 


PRISISTATOME TĖVELIAMS

Esame Viešoji Įstaiga „Meda Project“. Įstaiga sėkmingai įgyvendina unikalius švietėjiškus,  socialinius, kultūrinius projektus, socialines akcijas prisidedančias prie aktualiausių Lietuvos visuomenės problemų sprendimo.
Savo veiklą grindžiame altruistinėmis, visuomenei naudingomis idėjomis, siekdami bendro tikslo – vaiko bei jo šeimos emocinės gerovės!
 Įgyvendindami projektus bendradarbiaujame su daugelio Lietuvos miestų švietimo įstaigomis, Vilniaus Santariškių, Kauno klinikų vaikų onkologijos ir hematologijos sektoriais, vaikų globos namais, dienos centrais, kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis (NVO).

PRISTATOME SOCIALINĮ NEFORMALAUS UGDYMO PROJEKTĄ
„Ebru menas – tapymas ant vandens“

- Projektas, tai šešerius metus praktiškai įgyvendinama – Emocinio intelekto lavinimo programa.
- Pirmieji Lietuvoje esame sukūrę ir praktiškai, neformaliajame vaikų švietime, adaptavę metodiką, kuri realiai prisitaiko prie vaiko ir šeimos individualių poreikių bei galimybių.
- Tęstinumo užtikrinimui, sukūrėme net 7-nias  pakopas!
- Programa parengta remiantis: humanistinės pedagogikos, žmogiškųjų vertybių, kitų valstybių švietimo sistemoje taikoma gerąja patirtimi, terapiniais metodais.
- Metodikos pagrindas ir traukos objektas, toleruojamas, bet kurio amžiaus ar lyties – tai, unikali, į UNESCO paveldą įtrauktą, efektingiausia terapinė metodika, Ebru – tapyba ant vandens!
- Su vaikais/šeima, pagal akredituotas programas dirba kvalifikuoti savo srities specialistai: socialiniai pedagogai, psichologai, meno/dailės atstovai.
- Esant 25-kių šeimų komandai, tėvelių/vaikų patogumui, projektas įgyvendinamas – Jūsų švietimo įstaigoje! Taip stipriname klasės, mokyklos bendruomenes!
- Esame papildoma pagalba Švietimo įstaigai, praktiškai įgyvendinant ŠMM „Geros mokyklos” aprašą.
- Projekto eigoje vykdomos individualios refleksijos/konsultacijos, skirtos tėveliams/globėjams paaiškinti ir padėti suprasti, ką kalba nutapyti/sukurti vaikų/globotinių/auklėtinių kūriniai, kas turi įtakos jo kintančioms emocinėms būsenoms, ką daryti, kad išvengtume konfliktinių situacijų, pritaikant pozityviuosius auklėjimo, bendravimo metodus.
-  DĖMESIO… Tai produktas – Šeimai, dėl to, programos įgyvendinimo kokybė, siekiamas rezultatas priklauso nuo tėvelių/globėjų noro ir galimybės dalyvauti praktinėse veiklose!
- Veiklų metu sukuriama lygiavertė, neutrali visiems priimtina ir jauki aplinka, kurios metu nėra vertinimo, varžymosi ar susikaustymo. Tinkamą būseną palaikome relaksaciniais, tematiką atitinkančiais, muzikos garsais, žvakių šviesa, pagal poreikį – smilkalais.
- Programos pabaigoje išduodame Diplomus!
- Mus rekomenduoja daugiau, kaip 6 000 Lietuvos šeimų.

 Socialinis neformalaus ugdymo projektas „Ebru menas – tapymas ant vandens“ papildantis laisvai pasirenkamo užklasinio ugdymo modelį švietimo įstaigose bei už jos ribų. Projekto metu siekiama: ugdyti emocinį raštingumą, gebėjimą susikoncentruoti, skatinti dalyvių meninį pojūtį/kūrybiškumą, auginti savivertę, gerinti tarpusavio santykius šeimoje, lavinti socialinius, bendravimo įgūdžius. Susipažindinti su Ebru meno ištakomis, ypatybėmis, technikos subtilybėmis.
Ebru meno – tapymo ant vandens technika gyvuoja daugiau, kaip 4 000 metų, įtrauktą į UNESCO paveldą, 1983 m. pr. Kr. jau buvo naudojama Egipte, XV amžiuje pripažinta karalių ir kilmingųjų!
Technikos unikalumas, terapinės galios išryškėja, kuomet vienu metu apjungiamos iki šiol ugdymo procese tik dalinai arba atskirai naudojamos relaksacinės priemonės: spalva, judesys, garsas, kurias papildomai sustiprina kvapas, rega ir visa tai vainikuoja vanduo. Efektas garantuotas!

Šiandien Jūs turite ypatingą galimybę sudalyvauti projekte, net su 80% finansavimu!

  Norint dalyvauti, atliekami žingsniai:
I. Užpildomas prašymas (Priedas Nr.1).
II. Pasirašoma sutartis, kurioje numatoma nefinansuojama, pačių tėvelių į augančią, besiformuojančią kartą investuojama – 20% dalis. Šią dalį šeimai sudaro tik – 8 € už vieną 60 min. susitikimą. Programa trunka 9 mėnesius. Veiklos lankomos pagal pasirinktą, iš anksto suderintą lankomumo grafiką. 
III. Projekto lėšomis finansuojama:
• Ebru mokytojų darbas;
• Dalis Ebru priemonių;
• Organizuojami renginiai, išvykos, mobilių projektų kuro sąnaudos, finansuoja patys tėveliai.
IV.  I pakopos programa bus pradėta įgyvendinti 2016 m. rugsėjo mėn. ir baigiama 2017 m. gegužės 31 d. Viso – 9 susitikimai!
V.  Projekte, už tą pačią sumą, gali dalyvauti visi šeimos nariai, įskaitant artimuosius!

Tai raktas į Jūsų šeimos gerovę!

 

 

 

 

 

 

 

LTOK - Print - Poster A2 - 1 C

 

 

Dalyvaujame ES programoje ,,Vaisių vartojimo skatinimas švietimo įstaigose“.

Šios programos siekis: užtikrinti, kad mūsų vaikai gautų vaisių ir daržovių, kuriose slypi visi svarbiausi vaikui reikalingi vitaminai ir mineralai. Porciją sudaro vienas iš pasirinktų produktų. NEMOKAMAI vaisius ir daržoves mūsų vaikai gauna 8 kartus per mėnesį: 

  • sultys – iki 200 gr.
  • obuolius – iki 200 gr.

Gerb. Tėveliai, prašome pakalbėti su vaikučiais apie daržovių ir vaisių naudą vaiko organizmui. Jei Jūsų vaikutis alergiškas kuriam nors iš išvardintų vaisių, prašome informuoti grupės auklėtojas.

 

Įstaigoje vykdoma pieno programa ,,Pienas vaikams".

Vaikai NEMOKAMAI gauna vieną iš šių produktų:

  • vanilinis ekologiškas varškės sūrelis "Dobilas";
  • ,,Pik-Nik" plėšomos sūrio dešrelės 40 proc. rieb.;
  • ekologiškas jogurtas "Dobilas"
  • ekologiškas šviežias sūris "Dobilas"